1
Obavjesti o Forumu & serveru / Forum je premjesten na novu web-adresu: http://gigatechrp.forum.st/
« on: June 01, 2011, 12:08:39 am »
Forum je premjesten na novu web-adresu: http://gigatechrp.forum.st/
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
a zexy nece vise imati admina?
daj mi admina na forum
Server je ponovo u funkciji

samo reci sta pokusawas? 
Tako da sad moramo cekati da nam Raserv.org to popravi i vrati nazad... a za par dana smo se dogovorili da predjemo na GameHosting.ba
bjez ba, necu da mi zbog servera hakuje racunar
joj sto se fino nasmija 
Ali nema veze drustvo... svatio sam da je haker dolazio do passworda preko moga racunara imao sam instaliran takozvani key logger u sistemu... kada sam na nekoj stranici bio instalirao mi se i preko toga mi krao pw...
sada sam to sredio i samo mi trebaju ovi iz Raserv.org da pomognu i to bi bilo to
Btw: Sinoc nam je server oko 23:00h bio hakovan... Tako da sam to jedva sredio... neko nam je pokusao ukrasti mod... i sve sam u zadnji minut obrisao... jer bi imali pristup vasim racunima,passwordima i ostalo... Tako da smo sada postavili zastitu na server i vratili nazad... a lidere moramo ponovo...
Takodjer veceras mozete cekati update , koji nosi sa sobom:


