Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Axel Nelson

Pages: [1] 2
1
Forum je premjesten na novu web-adresu: http://gigatechrp.forum.st/

2
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Obavjestenje - Hakovanje!
« on: May 28, 2011, 10:26:44 pm »
a zexy nece vise imati admina?

Ne. On nas je izdao i prevario...

daj mi admina na forum

Sacekaj dok sagledam utakmicu :P

3
Obavjesti o Forumu & serveru / Obavjestenje - Hakovanje!
« on: May 28, 2011, 08:53:14 pm »
Evo o cemu se radi... Amir [Zexy_McBmw] je unajmio hakera da nam hakira server,cim dostignemo nekih 10 igraca i cim pocnemo malo bolje raditi.. I tako je zadnjih 2-3 dana bilo... Ja taman sredim server oni ga hakuju... ali ja sreca sve obrisem sa FTP-a... i tako nemaju podatke o igracima... Mi se vracamo nazad sa novim IP-eom. Svi se lideri,Admini,GM-eri i ostalo vraca... Tako da se nebrinete prelazimo na GameHosting.ba

4
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 05:09:27 pm »
:D Server je ponovo u funkciji :)

5
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 12:42:37 pm »
IP: 77.77.228.149:7777


Ma zapamtio bi ga ja da ga nisam prije 2 dana promjenio radi napada hakera -.-'
jbg et' sad mozete igrati na ovom IP-u. Dok RaServ.org to nepopravi... :(



HostName: HaHa eo ti serve nije mi stalo :D samo reci sta pokusawas? :D
Address:  78.46.78.118:7778
Players:  0 / 50
Ping:     23
Mode:     Gt:RP v1.5
Map:      ? Red County ?

a ovo je trenutno hakirani :@

6
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 12:32:05 pm »
Ma nije lock za server i rcon pass i gp pw isto... gp pw je bio pretezak cak ga nisam ni ja znao napamet imao sam ga negdje zapisanog :( Tako da sad moramo cekati da nam Raserv.org to popravi i vrati nazad... a za par dana smo se dogovorili da predjemo na GameHosting.ba :P

IP: 77.77.228.149:7777
Ovo je pricuvni server,tako da mozete tu igrati jedno vrijeme...

7
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 12:21:05 pm »
ma netreba ,danas vjerovatno prelazimo na gamehosting.ba tako da ce biti novi IP :(

8
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 10:45:40 am »
bjez ba, necu da mi zbog servera hakuje racunar

hahahahhahahhaha :D joj sto se fino nasmija :P
Pa nemoze ti se preko servera hakovati nista -.-'
Meni je hakovan jer sam usao u nekakvu web adresu i to mi se instaliralo -.-

9
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 07:34:34 pm »
Opet nam je server hakovan .... :( Ali nema veze drustvo... svatio sam da je haker dolazio do passworda preko moga racunara imao sam instaliran takozvani key logger u sistemu... kada sam na nekoj stranici bio instalirao mi se i preko toga mi krao pw... :( sada sam to sredio i samo mi trebaju ovi iz Raserv.org da pomognu i to bi bilo to :)

10
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 02:15:24 pm »
heh.. bila je anketa,nego sada cemo biti jedno vrijeme samo u Red Country i onda cemo prosiriti grad dok skupimo malo igraca i do LS :) Btw: Sinoc nam je server oko 23:00h bio hakovan... Tako da sam to jedva sredio... neko nam je pokusao ukrasti mod... i sve sam u zadnji minut obrisao... jer bi imali pristup vasim racunima,passwordima i ostalo... Tako da smo sada postavili zastitu na server i vratili nazad... a lidere moramo ponovo... :( Takodjer veceras mozete cekati update , koji nosi sa sobom:

1. bugovi popravljeni
2. license rade
3. mape ubacene to nosi sa sobom ,kafice... itd ... :P

11
Obavjesti o Forumu & serveru / Prelazimo li u Red Country?
« on: May 26, 2011, 02:11:04 pm »
Malo o tome:

Radnja se odvija u Red Countyu. Red County obuhvaca 4 sela , a to su :

Dillimore

BlueBerry 

MontGomery
 
Palomino Creek.


Igrac mo?e da posjeduje 3 vozila. Da vidite pomoc vezanu za vozila kucajte /vpomoc i otvorice vam se dialog sa svim komandama. Mo?ete da parkirate vozilo , zakljucate , prodate , prodateigracu.
Na serveru nema puno vozila tipa. Infernus , Turismo i ostalih race vozila, takvih vozila ce te rijetko naci i ako nadete cijene ce biti tolike da ce te se morati jako potruditi da dodete do tog novca.
U svakom gradu imate autosalone poredane po levelima 2 , 3 , 4 , 5+.
Cijene vozila su kolko-tolko realne.Svako vozilo ima gepek , da bi otvorili gepek morate stati tacno kod gepeka, komanda je /gepek i tu ce vam biti vise informacije , mozes staviti oruzje , drogu , materijale...
Takode mo?ete nekome dati kljuc od va?eg auta pa ce te ga moci obojica koristiti, sve dok vi ne promjenite bravu na autu.




Diler droge - Dillimore
Automehanicar - BlueBerry
Diler oruzja - Dillimore
Bokser - Palomino Creek [Teretana kod Benzinske]
Vozac nafte - BlueBerry
Dostavljac robe - MontGomery
Raznosac pica - MontGomery
Farmer - BlueBerry
Ilegalni farmer - BlueBerry
?vercer droge - BlueBerry
Cistac ulica - Palomino Creek
?vercer materijala - BlueBerry
Sladoledar - Dillimore


Sada je pitanje: "Zelite li ovo na Vasem serveru?"

12
da da upravu ste... Ali kod nas je takav sistem,da banda se moze zvati kako hoce...
I imati hq koji hoce... npr sada oni zauzmu neko mjesto i tu imaju svoju bazu,sef itd...
I da naravno bit ce nekad i gang wars :P

13
Prijava Bugova / Re: Podforum, "Prijava bugova"
« on: May 25, 2011, 10:51:35 pm »
napravit cemo taj podforum :)

14
Obavjesti & Prijave Za Lidere / Re: [Prijave] Za Lidere Otvorene!
« on: May 24, 2011, 05:26:27 pm »
Lideri: Dobili ste moderatore na forumu te vas molim da redovno uredjujete vas podforum.

15
Obavjesti & Prijave Za Lidere / Re: [Prijave] Za Lidere Otvorene!
« on: May 23, 2011, 10:55:50 pm »
Napomena: Prijava za lidere se zavrsava 24. maja, u 16:00h.
Naravno svi lideri ce biti testirani na najstrozijim Roleplay uvjetima... jedna greska ... letis van :P
Tako da vas molim da se koncentrisete i naucite RP pravila da bi mogli proci test!

Pages: [1] 2