3
« on: May 23, 2011, 08:46:59 pm »
Nick na forumu:SUB
Nick na serveru: Lennon Daniel
Koliko imate godina u RL:15
LvL na serveru:1
Dali imate iskustva sa liderom:da, na svom biv?em serveru
Zbog cega zelite lidera?:Novi server pa imam priliku da pokazem nesto od svoga znanja
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma:imam
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?:Prvo bi napravio pravila pona?anja na forumu i na serveru u svojo org. Drugo po?tovao bi rp i admine s mojom org.
U kojoj organizaciji bi zelio biti lider: FBI
RP Pravila:
Sta je to MG?:Mje?anje ic i ooc chata. primjer: /b ovo je pljacka.
Sta je to PG?:raditi radnju koja nije moguca u rl. primjer: Padnem s krova visokog 40 m i ostanem čitav te se daljek recem normalno
Sta je to DB?:Ubojstvo iz automobila(vozacevo mjesto,elisa helica). primjer: Uzmem helic i zakolejm covijeka s elisom
Sta je to DM?:Ubijanje bez razloga. primjer:stanem nasred ceste s m4 i ubijam ljude
Sta je to RP?:Simulacija stvarnog ?ivota
PS: mozda ima malo gramatckih gresaka.