Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - T.Pain

Pages: [1]
1
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Obavjestenje - Hakovanje!
« on: May 28, 2011, 09:26:50 pm »
a zexy nece vise imati admina?

2
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 12:40:36 pm »
znm da nije isto, gp pw treba da bude tezak ali naravno da ga zapamtis lol , a i ovaj pw za server, da se zalkljuca dok se npr. pravi update treba da bude malo tezi takodje

3
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 12:24:24 pm »
i kad stavis lock na server, nemoj stavljati toliko jednostavan pass. Dogovorit cemo se za pass

4
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 11:50:25 am »
axele, ako ja mogu pomoci nekako jer mogu uci u server, sa pass, pa ako mogu pomoci :P da brze napravimo serv

5
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 09:16:32 pm »
kad uspjes napraviti serv, javi na forumu odma!

6
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 05:58:38 pm »
ok

7
Obavjesti o Forumu & serveru / Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 12:51:39 pm »
ja se slazem da bude i u LS i u Red country.

8
Ilegalne Organizacije / Re: [Unofficial mafia] Russian Mafia
« on: May 25, 2011, 07:33:24 am »
fino si ti to napravio, taman da neko ko hoce da napravi rusku mafiju prekopira :P

9
izvini , ali ovo nam uopste ne treba, jer e kad tad neko napraviti grove.

10
Predstavite se / Re: gigatech kroz Pushine oci
« on: May 24, 2011, 08:35:59 pm »
pa nisi trebo u detalje

11
Obavjesti & Prijave Za Lidere / Re: [Prijave] Za Lidere Otvorene!
« on: May 24, 2011, 07:12:13 pm »
Niste za Max_Connor odgovorili

12
Obavjesti & Prijave Za Lidere / Re: [Prijave] Za Lidere Otvorene!
« on: May 24, 2011, 06:50:16 pm »
Lista primljenih lidera:
 

Giovanny_Maddox =  S.W.A.T. je zajedno sa LSPD i FBI... izaberi neku drugu organizaciju... imas pod  organizacije boardu... [Pa edituj svoj post]

Pusha Bola = Ako Tyron zeli da te primi. Onda si primljen.
[/color]




Giovanny_Maddox - ti mozes da udjes u LSPD, pa cemo dalje da vidimo
Joey/Pusha Bola - ti si vec clan LSPD, napredovanjem ces mozda i dostici zamjenika lidera.


13
[LSPD] - Los Santos Policija / [ZATVORENE] Prijave
« on: May 24, 2011, 08:15:06 am »
Formu mozete naci u LSPD/ Procitati prije nego sto postavite aplikaciju  .  Prijave su trenutno Zatvorene

14
[LSPD] - Los Santos Policija / Pravila LSPD-a
« on: May 23, 2011, 10:07:44 pm »
Pravila rankova:


SKINOVI:   
                                                                          R1:
                                                                           

                                                                          R2:
                                                                            
                                                                           
                                                                          R3:
                                                                           

                                                                          R4:
                                                                           

                                                                          R5:
                                                                           

                                                                          R6:
                                                                           

Ostali skinovi (koji se uzmaju uz dopustenje Lidera ili R5):

                             MOTORISTA:
                                 


                             SWAT:
                                 




Oruzja:

R1: Deagle, palica, spray(suzavac) i mp5
R2: Deagle, palica, spray(suzavac) , mp5 i m4 (uz dopustenje r5 ili r6)
R3: Deagle, palica, spray(suzavac) , mp5 ,m4 i ostala oruzja uz dopustenje
R4: Deagle, palica, spray(suzavac) , mp5 ,m4 i ostala oruzja uz dopustenje
R5: Deagle, palica, spray(suzavac) , mp5 ,m4 i sva ostala oruzja
R6: Deagle, palica, spray(suzavac) , mp5 ,m4 i sva ostala oruzja

Vozila:

R1: Nista, samo sa vecim rankom ili ako nema vecih rankova online onda moze sam se voziti u policjskom autu.
R2: Policijski auto
R3: Policjski auto i ponekad swat kombi(uz to ide i skin swat-a)
R4: Policjski auto, swat kombi i ostala auta
R5: Policjski auto, swat kombi i ostala auta
R6: Policjski auto, swat kombi i ostala auta

15
Aplikacija za posao









Osnovne Informacije

Vase Ime i Prezime:
Ime oca i majke:
Datum i mjesto rođenja:
Adresa:
Broj telefona:
Vasi prethodni poslovi?:
Imate li iskustva sa Policijom Los Santosa?:
Jeste li ikada bili u pritvoru,zatvoru ili kaznjavani?
Kopija vase osobne karte (( /stats , Slika)):
Vasa licna biografija (150 riječi najmanje):
:



Kopija vasih dozvola (( slika:  /licenses )):
Posjedujete li svoje oruzje?:
Jeste li psihički i fizički spremni na du?nost?:


(( OOC PITANJA: ))


Objasni sljedece pojmove :

MetaGaming: (Definicija + 2 Primjera)
PowerGaming: (Definicija + 2 Primjera)
In Character chat: (Objasnjenje + Nabrojati nekoliko IC chatova)
Out Of Character chat: (Objasnjenje + Nabrojati nekoliko OOC chatova
Revenge Killing : (Objasnjenje + 2 Primjera)
Spawn Killing: (Objasnjenje + 2 Primjera)
Driveby: (Objasnjenje + 4 Primjera)
DeadMatch: (Objasnjenje + 2 Primjera)
Roleplay: (Objasni pojam u 3 rečenice)

Odgovori na sljedeca pitanja :

1. Dobijete na /r poruku "/r Pomoć kraj burga))" oćete li ići na dojavu ili ne.Ako je da,zasto,ako je ne,zasto?
2. Jeste li ikad prije bili u nekim organizacijama i kojim ?
3. Koliko dugo igrate na serveru?
4. Ako netko izvadi oru?ije bez /me komande,koje pravilo kr?i?
5. Ako vezete neku osobu lisicama,i ona vas udari nogom,kako čete reagirati ?
6. Ako ste u automobilu suvozač,a hvatate osumnjičenog,sta ćete potom raditi,tj. sta ćete govoriti na /r i na /m?
7. Kada smijete koristiti oruzije?
8. Smijete li udariti pendrekom (nitestick) čovjeka ako vas konstantno vrijeđa?
9. Ako na cesti vidite čovjeka koji se drogira,oćete li mu prići pistoljem?
10.Ako naiđete na grupicu naoruzanih huligana,sta ćete napraviti?
11. Ako vas neka osoba udari sakom,sta ćete napraviti?
12. Hoćete li pucati po automobilu koje je narusavalo mir na cestama ( rusi stupove , nonrpa ... )
13. Ako zaustavite osobu,hoćete li odma izvaditi pistolj i uperiti u njega?Zasto?
14. Ako vas netko sudari odzada,dosta jako,i počne bjezati sta ćete napraviti?
15. Ako vidite okupljene Blood's i Grove's kako se tuku (masovni brawl) sto cete im napraviti ?
16. Poznajete li pravila servera ? : DA/NE
17. Poznajete li dobro Los Santos kao grad, njegove kvartove, itd?


Hvala, to bi bilo to,     VAS LIDER LSPD-a

Pages: [1]