1
Obavjesti & Prijave Za Lidere / Re: [Prijave] Za Lidere Otvorene!
« on: May 29, 2011, 12:31:37 pm »
Nick na forumu:mexo
Nick na serveru:Donny_Bryson
Koliko imate godina u RL:14.54
LvL na serveru:1
Dali imate iskustva sa liderom:Prekuco
Zbog cega zelite lidera?:Zato sto sam pro rper
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma:da
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?:FDoveo bi raju na serv da mi budu u bandi
U kojoj organizaciji bi zelio biti lider:Banda-Growe
MG-Mjesanje ic i ooc chata
PG-Radnja koja nije izvodljiva u rl
DB-to je kada pucas na lika kad si vozac
DM-Ubijanje bez rp razloga
RP-praviti se kod da si u rl
Nick na serveru:Donny_Bryson
Koliko imate godina u RL:14.54
LvL na serveru:1
Dali imate iskustva sa liderom:Prekuco
Zbog cega zelite lidera?:Zato sto sam pro rper
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma:da
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?:FDoveo bi raju na serv da mi budu u bandi

U kojoj organizaciji bi zelio biti lider:Banda-Growe
MG-Mjesanje ic i ooc chata
PG-Radnja koja nije izvodljiva u rl
DB-to je kada pucas na lika kad si vozac
DM-Ubijanje bez rp razloga
RP-praviti se kod da si u rl