Author Topic: [Prijave] Za Lidere Otvorene!  (Read 330 times)

AlexSetland

  • Beginner
  • *
  • Posts: 2
  • Upravo sam se registrovao.
    • View Profile
Re: [Prijave] Za Lidere Otvorene!
« on: May 23, 2011, 09:01:11 pm »
Nick na forumu: AlexSetland
Nick na serveru: Alex Setland
Koliko imate godina u RL: 14 ( uskoro 15 )
LvL na serveru: 1
Dali imate iskustva sa liderom: Da
Zbog cega zelite lidera?: Da malo promijenimo situaciju na serveru i da pokazem sta znam. :)
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma: Da.
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?: Poboljsanje RP-a na serveru u prvom planu.
U kojoj organizaciji bi zelio biti lider: Rollin' Height Ballas

RP Pravila:

Sta je to MG?: MetaGame - Mijesanje IC i OOC informacija.
Sta je to PG?: PowerGame - Neuspijeh za RP...RPovanje nemogich i neostvarivih radnji. 
Sta je to DB?: DriveBy - Pucanje sa suvozackog mjesta.
Sta je to DM?: DeathMatch - Ubijanje bez RP razloga.
Sta je to RP?: RolePlay - Docaravanje radnji u virtualnom svijetu i priblizavanje stvarnom zivotu.