Nick na forumu: Giovanny
Nick na serveru: Giovanny_Maddox
Koliko imate godina u RL: 14
LvL na serveru: 1
Dali imate iskustva sa liderom: Da
Zbog cega zelite lidera?: Zbog toga sto volim org
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma: Nemam
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?: Tako sto bi imali svaki dan trening
U kojoj organizaciji bi zelio biti lider: S.W.A.T
RP Pravila:
Sta je to MG?: Mijesanje OOC i IC chata
Sta je to PG?: Neka radnja koju nije moguce izvesti u nekam trenutku ili nikada
Sta je to DB?: Pucanje na igraca sa mjesta vozaca
Sta je to DM?: Ubijanje igraca bez razloga
Sta je to RP?: Simuliranje stvarnoga zivota