Nick na forumu: Srdjan
Nick na serveru: Srdjan_Vasich
Koliko imate godina u RL:14,5
LvL na serveru:1
Dali imate iskustva sa liderom: Da, na bivsim serverima.
Zbog cega zelite lidera?:Da pokazem svoje znanje pa polju RP kao i gang leadershipa.
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma: Da.
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?: Poboljsanje RP-a kao i dozivljaja svih igraca na serveru.
U kojoj organizaciji bi zelio biti lider: Varrios Los Aztecas
RP Pravila:
Sta je to MG?: Metagame je mjesanje IC i OOC,tj.iskoristavanje OOC znanja za potrebe IC.
Sta je to PG?: Forsiranje RP;Izvodjenje nemogucih radnji i postupaka.
Sta je to DB?: Pucanje sa mjesta vozaca.
Sta je to DM?: Deathmatch - Ubijanje osoba bez validnog RP objasnjenja.
Sta je to RP?: RolePlay - Simuliranje pravog zivota.