Author Topic: gigatech kroz Pushine oci  (Read 166 times)

Pusha Bola

  • Beginner
  • *
  • Posts: 28
  • Ja se drogiram.
    • View Profile
Re: gigatech kroz Pushine oci
« on: May 24, 2011, 09:18:14 pm »
pa nisi trebo u detalje
hah...ja ne zelim da odajem svoje licne podatke..mogao sam SS od /stats-a da stavim, ali mi mrsko upload sliku..
*A sto volim ovaj rezim, svi rade a ja lezim.*