gigatechrp
Welcome,
Guest
. Please
login
or
register
.
1 Hour
1 Day
1 Week
1 Month
Forever
Login with username, password and session length
News:
Forum je premjesten na novu adresu:
http://gigatechrp.forum.st/
Home
Search
Login
Register
gigatechrp
»
Dobrodosli na ~ GIGAtech Rol3Play ~ Forum
»
Obavjesti o Forumu & serveru
»
Prelazimo li u Red Country?
»
Message #962
« previous
next »
Print
Pages: [
1
]
2
Author
Topic: Prelazimo li u Red Country? (Read 471 times)
Pusha Bola
Beginner
Posts: 28
Ja se drogiram.
Re: Prelazimo li u Red Country?
«
on:
May 26, 2011, 08:57:33 pm »
ja sam za ne...odlicno je zamisljeno, ali mislim da su svi vec navikli na LS, znam svaki cosak..stavi anketu ako hoces
Logged
*A sto volim ovaj rezim, svi rade a ja lezim.*
Print
Pages: [
1
]
2
« previous
next »
gigatechrp
»
Dobrodosli na ~ GIGAtech Rol3Play ~ Forum
»
Obavjesti o Forumu & serveru
»
Prelazimo li u Red Country?
»
Message #962