Author Topic: Prelazimo li u Red Country?  (Read 467 times)

Pusha Bola

  • Beginner
  • *
  • Posts: 28
  • Ja se drogiram.
    • View Profile
Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 26, 2011, 08:57:33 pm »
ja sam za ne...odlicno je zamisljeno, ali mislim da su svi vec navikli na LS, znam svaki cosak..stavi anketu ako hoces
*A sto volim ovaj rezim, svi rade a ja lezim.*