Author Topic: Prelazimo li u Red Country?  (Read 474 times)

Axel Nelson

  • ~ Scripter,Mapper and Owner of Gt:RP ~
  • Vlasnik
  • Transformer
  • *****
  • Posts: 2099
  • Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    • View Profile
    • Balkan Elite Gamers
Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 02:15:24 pm »
heh.. bila je anketa,nego sada cemo biti jedno vrijeme samo u Red Country i onda cemo prosiriti grad dok skupimo malo igraca i do LS :) Btw: Sinoc nam je server oko 23:00h bio hakovan... Tako da sam to jedva sredio... neko nam je pokusao ukrasti mod... i sve sam u zadnji minut obrisao... jer bi imali pristup vasim racunima,passwordima i ostalo... Tako da smo sada postavili zastitu na server i vratili nazad... a lidere moramo ponovo... :( Takodjer veceras mozete cekati update , koji nosi sa sobom:

1. bugovi popravljeni
2. license rade
3. mape ubacene to nosi sa sobom ,kafice... itd ... :P
« Last Edit: May 27, 2011, 02:18:02 pm by Axel Nelson »