heh.. bila je anketa,nego sada cemo biti jedno vrijeme samo u Red Country i onda cemo prosiriti grad dok skupimo malo igraca i do LS

Btw: Sinoc nam je server oko 23:00h bio hakovan... Tako da sam to jedva sredio... neko nam je pokusao ukrasti mod... i sve sam u zadnji minut obrisao... jer bi imali pristup vasim racunima,passwordima i ostalo... Tako da smo sada postavili zastitu na server i vratili nazad... a lidere moramo ponovo...

Takodjer veceras mozete cekati update , koji nosi sa sobom:
1. bugovi popravljeni
2. license rade
3. mape ubacene to nosi sa sobom ,kafice... itd ...
