Opet nam je server hakovan ....

Ali nema veze drustvo... svatio sam da je haker dolazio do passworda preko moga racunara imao sam instaliran takozvani key logger u sistemu... kada sam na nekoj stranici bio instalirao mi se i preko toga mi krao pw...

sada sam to sredio i samo mi trebaju ovi iz Raserv.org da pomognu i to bi bilo to
