Author Topic: Prelazimo li u Red Country?  (Read 467 times)

Axel Nelson

  • ~ Scripter,Mapper and Owner of Gt:RP ~
  • Vlasnik
  • Transformer
  • *****
  • Posts: 2099
  • Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    • View Profile
    • Balkan Elite Gamers
Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 27, 2011, 07:34:34 pm »
Opet nam je server hakovan .... :( Ali nema veze drustvo... svatio sam da je haker dolazio do passworda preko moga racunara imao sam instaliran takozvani key logger u sistemu... kada sam na nekoj stranici bio instalirao mi se i preko toga mi krao pw... :( sada sam to sredio i samo mi trebaju ovi iz Raserv.org da pomognu i to bi bilo to :)