Author Topic: Prelazimo li u Red Country?  (Read 475 times)

Pusha Bola

  • Beginner
  • *
  • Posts: 28
  • Ja se drogiram.
    • View Profile
Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 01:53:08 am »
bjez ba, necu da mi zbog servera hakuje racunar
*A sto volim ovaj rezim, svi rade a ja lezim.*