Author Topic: Prelazimo li u Red Country?  (Read 471 times)

Axel Nelson

  • ~ Scripter,Mapper and Owner of Gt:RP ~
  • Vlasnik
  • Transformer
  • *****
  • Posts: 2099
  • Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    • View Profile
    • Balkan Elite Gamers
Re: Prelazimo li u Red Country?
« on: May 28, 2011, 12:32:05 pm »
Ma nije lock za server i rcon pass i gp pw isto... gp pw je bio pretezak cak ga nisam ni ja znao napamet imao sam ga negdje zapisanog :( Tako da sad moramo cekati da nam Raserv.org to popravi i vrati nazad... a za par dana smo se dogovorili da predjemo na GameHosting.ba :P

IP: 77.77.228.149:7777
Ovo je pricuvni server,tako da mozete tu igrati jedno vrijeme...
« Last Edit: May 28, 2011, 12:35:48 pm by Axel Nelson »