Author Topic: Prelazimo li u Red Country?  (Read 478 times)

T.Pain

  • Administrator
  • Soldier
  • *****
  • Posts: 110
  • - Administrator -
  • Location: Banja Luka/Bosnia and Hercegovina
    • View Profile
Re: Prelazimo li u Red Country?
« Reply #15 on: May 28, 2011, 12:40:36 pm »
znm da nije isto, gp pw treba da bude tezak ali naravno da ga zapamtis lol , a i ovaj pw za server, da se zalkljuca dok se npr. pravi update treba da bude malo tezi takodje