Nick na forumu: Pusha Bola
Nick na serveru: Joey Tribbiani
Koliko imate godina u RL:14
LvL na serveru: 2
Dali imate iskustva sa liderom: Da
Zbog cega zelite lidera?: Prestao sam igrati na ovim "vecim" serverima samo zato sto su postali prevelika obaveza i zbog naredjivanja lidera/admina..iako sam zaradio veliki respekt otisao sam..sada mislim da mogu promijeniti organizaciju na bolje, pomoci..
Dali imate iskustva sa moderiranjem podforuma: Da
Da ste lider sta bi ste uradili i kako bi pomogli organizaciji?: RP, RP, i samo RP. To je najvaznije. Sva pitanja "haj me invite, haj me invite" bih odbio i onemogucio ijednu sansu za ulazak u drugu organizaciju..mislim da imam iskustva sa RPom i zato se prijavljujem. Uosalom, predstavljanje i skinove sam ja uradio, bio bi red da ja vodim..nam engleski i gang slang..
U kojoj organizaciji bi zelio biti lider: GSF, ja sam napisao predstavljanje, red je da i budem lider
RP Pravila:
Sta je to MG?: Koristenje OOC informacija u OOC korist i obrnuto. Primjer: e djesi mujo, sta ste radili u skoli (u IC)
Sta je to PG?: Izvodjenje radnje koja nije moguca u RL. Primjer: Padnem sa motora pri velikoj brzini i nastavim kao da nista nije bilo
Sta je to DB?: Ubistvo igraca sa mjesta vozaca. Primjer: Udarim nekoga automobilom i nastavim namjerno stajati na njemu.
Sta je to DM?: Ubistvo igraca bez dovoljno dobrog RP razloga. Primjer: Dosadno mi u igri, nabavim oruzje i pucam po neduznim igracima.
Sta je to RP?: Sto slicniji prikaz stvarnog zivota. Cilj je "uci" u kozu i misli naseg avatara i ponasati se u skladu kao sto se ponasamo i u stvarnosti.