Author Topic: gigatech kroz Pushine oci  (Read 166 times)

Pusha Bola

  • Beginner
  • *
  • Posts: 28
  • Ja se drogiram.
    • View Profile
gigatech kroz Pushine oci
« on: May 24, 2011, 08:10:09 pm »
Ja sam GAY iz Sarajeva. Igrao sam na dosta servera, imam dosta RP iskustva, kao i sa moderiranjem foruma.

IG nick: Joey Tribbiani

Nadam se lijepoj saradnji.

Pozdrav!
*A sto volim ovaj rezim, svi rade a ja lezim.*


Share on Bluesky Share on Facebook


T.Pain

  • Administrator
  • Soldier
  • *****
  • Posts: 110
  • - Administrator -
  • Location: Banja Luka/Bosnia and Hercegovina
    • View Profile
Re: gigatech kroz Pushine oci
« Reply #1 on: May 24, 2011, 08:35:59 pm »
pa nisi trebo u detalje

Pusha Bola

  • Beginner
  • *
  • Posts: 28
  • Ja se drogiram.
    • View Profile
Re: gigatech kroz Pushine oci
« Reply #2 on: May 24, 2011, 09:18:14 pm »
pa nisi trebo u detalje
hah...ja ne zelim da odajem svoje licne podatke..mogao sam SS od /stats-a da stavim, ali mi mrsko upload sliku..
*A sto volim ovaj rezim, svi rade a ja lezim.*